Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP TÜM TEŞKİLAT OLARAK SAHADA

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir


Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk’e ve İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’e MHP İskenderun ilçe teşkilatından tam destek.
Cumhur İttifakı Başkan Adaylarını biran olsun sahada yalnız bırakmayan MHP İskenderun ilçe Başkanı Turan Bozkurt, “Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mehmet Öntürk ve İskenderun Belediye Başkan adayımız Mehmet Dönmez, iki Mehmet’imizle Hatay’a ve İskenderun’a inşallah hizmet gelecek” diyerek vatandaşlardan tam destek istiyor.


Seçim çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı ortağı MHP teşkilatı Başkan Turan Bozkurt öncülüğünde, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Han, Cumhur İttifakının seçimlerde başarılı olması için gecesini gündüzüne katmaya devam ediyor.


İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı MHP’li Ahmet Keskin, seçim çalışmalarında Cumhur İttifakı adaylarının İskenderun’daki tüm çalışmalarına katılarak vatandaşlarla birebir görüşme sağlıyor ve Başkan Adaylarına tam destek istiyor.
MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, ev ziyaretleriyle kadın seçmenlerden Cumhur İttifakına destek çalışmalarıyla ön sıralarda yer alırken, Ülkü Ocakları İskenderun ilçe Başkanı Alperen Han da, Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez’i sahada biran olsun yalnız bırakmıyor.
MHP’de Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen’de İbrahim Gül ve Hatay il Başkanı Mehmet Fevzi Altay liderliğinde, İskenderun Teşkilatı inanmış, kararlı bir şekilde Cumhur İttifakı’nın başarısı ve Hatay’ı bir bütün içerisinde hızlı şekilde ayağa kaldırmak için seçim ziyaretleri çalışmalarında sahadaki gücü vatandaşlardan da takdir topluyor.