Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖNTÜRK: ALTINÖZÜ’MÜZ CUMHURUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEK

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir


Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, binlerce yıldır farklı kültürlerin kardeşçe yaşadığı Altınözü’nde ziyaretlerde bulundu.
Altınözü’nde olduğu gibi Hatay’ın tamamında köylerin yol, altyapı, su gibi sorunlarını kökten çözeceklerini kaydeden Öntürk, vatandaşlardan tam destek aldı. Kadim kültürlerin beşiği Altınözü’nde her dinden, her dilden vatandaşla ve meslek gruplarıyla kucaklaşan Başkan Adayı Öntürk, vatandaşların Cumhur İttifakı’na olan tam desteklerinin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Öntürk ziyaretlerde yaptığı açıklamada; “Bu davaya gönül vermiş kardeşlerimle şehrimizin dört bir yanını bayındır kılmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Köylerimizin, mahallelerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz; planlarımız hazır. İlçemizin artan nüfus oranı ile birlikte ihtiyacı karşılamaya yönelik su, yol, altyapı gibi hizmetleri hızlıca hayata geçireceğiz. Halkımız isteyecek biz yapacağız. Çiftçimiz, pazarcımız ve vatandaşımız ile birlikte Hatay’ımız kazanacak. Verimi, üretimi destekleyen her projenin öncüsü olacağız. Çiftçinin, esnafın, emekçinin, emeklinin umudu olan AK Parti ile Altınözü’müz ve Hatay’ımızı şahlandıracağız” ifadelerini kullandı.


Öntürk, Hatay’ın oy rekortmeni ilçesi Altınözü’nden İlçe Belediye Başkan Adayı Rıfat Sarı’ya ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kendisine yeni bir rekor destek beklediğini kaydederek ziyaretlerini sonlandırdı.