Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arsuz’un Artık Değişime İhtiyacı Var

Deva Partisi Arsuz Belediye

Deva Partisi Arsuz Belediye Başkan Adayı İlker Köybaşı, ekibiyle birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Arsuz’un makus kaderinden kurtulması için ciddi bir ekiple yola çıktığını belirten Köybaşı, “Arsuz’un artık değişime ihtiyacı var” dedi.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, “Deva Partisi Arsuz Belediye Başkan Adayı olan İlker Köybaşı ve ekibini kutluyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde sizlere başarılar diliyorum” dedi.
31 Mart yerel seçimlerinde Deva Partisi’nden Arsuz Belediye Başkan adayı olan iş insanı İlker Köybaşı, ekibiyle birlikte Arsuz’un hak ettiği yere gelmesi için yola çıktıklarını belirtti.
Başkan Adayı Köybaşı, “Arsuz bölgemiz turizm bölgesi ama maalesef, yıllardır iş bilmezlerin yönetimi ile ilçemize hiç bir şey yapılmadı. Alt yapısından üst yapısına kadar 50 yıldır değişmeyen bir anlayışla hizmet ediliyor. Biz bu kararlılıkla bilimsel ekibimizle birlikte turizm kenti Arsuz’a gereken değeri kazandıracak önemli projeleri yapacağız. Burada yaşayan halkımızın özgürce kaliteli ve huzurlu yaşamaya hakkı var. Cenazemizin yıkanması için bir gasilhane bile yok. Bu konuda Belediye olarak çok ciddi bir çalışma hayata geçireceğim” dedi.
Başkan Köybaşı, “Arsuz’un çok kaliteli ve vizyon sahibi girişken, gelişimci ve üretken gençleri var. Artık Arsuz’u hak ettiği yere getirme zamanı” diyerek, şu açıklamayı yaptı;
“Arsuz bizim özelimiz, her şeyimiz. Bu güzel şehri ayağa kaldırmak için, tüm gücümüzü kullanacağız. Altyapısını, üst yapısını inşaa etmek için, tüm imkanları seferber edeceğiz. Gaziler sitesi, toplu konut, galereciler sitesi, sebze ve toptancı hali kurmak için, turizm atağı başlatmak için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Arsuz halkımız bize inansın, güvensin. Birlikte bu güzel şehri yöneteceğiz” dedi.