Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUHTAR ADAYI TURAÇ İGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar


Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Funda Turaç ve iş insanı Mehmet Turaç, çalışan gazeteciler günü nedeniyle İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek gazetecilerin bayramını kutladı.

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Fundan Turaç ve eşi Başkan Diyap Atar ve gazetecilerle bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdi.

Muhtar adayı Funda Turaç, gecikmeli de olsa sizleri ziyaret etmek istedik. 10 ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle oldukça yoğun bir gündü. Gazeteciler gerçekten çok önemli ve değerli bir meslektir toplumun gözü kulağıdır, bizlere vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Yapılacak olan 31 Mart yerel seçilerinde ise Mustafa Kemal mahallesine muhtar adayı oldum açıklamasını yaptı.
İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise, yapılan ziyaretlerin hepsi bizler için değerlidir. Geçtiğimiz günlerde kutlanan çalışan gazeteciler günü nedeniyle bizleri ziyaret edenlere ve sizlere teşekkür ediyorum çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum dedi.