Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO’DA OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI DENİZ TİCARET ODASI İLE ORTAKLAŞA YAPILDI

İTSO Başkanı Yılmaz; “Bölgemiz


İTSO Başkanı Yılmaz; “Bölgemiz ekonomisine değer katacak projelerde ortak hareket edebiliriz”
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı meclis toplantısı Deniz Ticaret Odası ile birlikte yapıldı.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı meclisi Meclis Başkan vekili Alihan Aslan başkanlığında gerçekleştirildi.


İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bölgemiz ekonomisindeki son gelişmeler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.
İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz konuşmasının devamında; “Ocak ayı meclis toplantımızı bu ay Deni Ticaret Odası birlikte yapmaya karar verdik. Bildiğiniz gibi Deniz Ticaret odası da bizim oda binamızda hizmet vermeye başladı. İki kardeş oda olarak bölgemiz ekonomisine katkı sağlayacak projelerde birlikte hareket edebiliriz” dedi.
İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, meclis başkanı yönetimi ve meclis üyeleri de toplantıda yer aldılar.


İTSO Ocak ayı meclisine konuk olan bölgemizin önemi bilim adamlarından Prof.Dr.İskender Sayek, 6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası gelişmeleri, Depremin izleri ve bölgemiz insanına yansımaları hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.
İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu’da İTSO’nun Ocak ayı meclisinde söz alarak, İskenderun Körfezindeki Deniz Ticaret hakkında açıklamalarda bulundu.


İTSO Ocak ayı Meclisinde Hesapları İnceleme Komisyonu Başkayı Yüksel Cirdi mizan ile ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi.
Ocak ayı meclisinde gündemdeki konular görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Toplantı sonunda, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, İTSO Ocak ayı meclisine konuk olan bölgemizin önemi bilim adamlarından Prof.Dr.İskender Sayek’e günün anısına plaket takdim ettiler.