Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO YÖNETİMİ TOBB ÇADIRINI ZİYARET ETTİ 

İskenderun Ticaret ve Sanayi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Karadeniz Lifeship Süheyla Sultan Gemisinde Kalan  öğrenciler için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gönderilen çadırı ziyaret ederek  öğle yemeğinde öğrencilerle birlikte oldular.

6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası mağdur olan vatandaşlarımıza Balıkçı Barınağı yan tarafındaki yeşil alana açılan çadırda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gönderilen çadırda  sıcak yemek veriliyor.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz,  Başkan Yardımcısı  Sanem Akpınar,  Muhasip Üye  Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Nedim Şaban, Levent Çam, Yılmaz Çağan, Fuat Keser ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez,  TOBB Çadırını öğle vakti ziyaret ederek, öğrencilere yemekleri kendi elleri ile dağıttılar ve birlikte yemek yediler.

İTSO Yönetimini, Gümrük ve Turizm İşletmeleri Çadır Sorumlusu İsrafil Yalçın, Antakya Osman Ötken  Anadolu lisesi Müdürü Kamil Düşmez ve ekibi karşıladılar.

Antakya Osman Ötken  Anadolu lisesi Müdürü Kamil Düşmez, İTSO Yönetimine, TOBB çadırında verilen yemekle ilgili bilgiler vererek, “Buradan sizlerin  aracılığınız ile TOBB yetkililerine teşekkür ediyoruz. 6 Şubat tarihinde bölgemizde çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. Meslektaşlarımız hatta öğrencilerimizden hayatını kaybedenler oldu. Çadırımızda her gün sıcak yemek çıkıyor.  Öğrenci ve öğretmen olmak üzere çadırımızda her öğün 550 kişiye yakın kişi yemek yiyor. Böylesi bir hizmeti aksatmadan verenlerden Allah razı olsun” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Depremin ilk gününden itibaren sürekli sahada olduk, İhtiyaç sahibi insalarımıza destek olduk.  TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında şehrimize desteklerini esirgemediler. İTSO olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Öğrencilerimize de derslerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Yemek sonrası öğrenciler, İTSO Yönetimi ile birlikte  Karadeniz Lifeship Süheyla Sultan Gemisi önünde toplu halde hatıra fotoğrafı çekildiler.