Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE TABLOSU”

İskenderun Emniyet Müdürlüğü Narkotik


İskenderun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube görevlileri saha çalışmaları yürütüyor…
“En iyi narkotik polisi anne” diyerek vatandaşı bilgilendiriyorlar!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Şube biriminde görevli Polisler “En iyi narkotik polisi anne” vurgusunun yapıldığı bilgilendirme çalışmalarını Devlet Kurumlarıyla ve halkla birlikte yürütüyor.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Narkotik Şube Ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında dağıttıkları el broşürleri ile “Hiçbir aile uyuşturucu bağımlılığını çocuğuna yakıştırmaz” diyerek vatandaşları bilgilendirerek narkotik suçlarla mücadelenin önemine dikkat çekiyorlar. Narkotik Şube Ekipleri’nin bilgilendirme amaçlı çalışmalarının bugünkü durağı İskenderun Halk Eğitim Merkezi oldu.

“En iyi narkotik polisi anne tablosu” Narkotik Şube görevlilerine sunuldu!
Halk Eğitim Müdürü Mehmet Akça’ nın da hazır bulunduğu ziyaret kapsamında; resim kursu öğretmeni Fadıma Korkmaz Eren ve kursiyer öğrencilerin emekleri ile yaptıkları en iyi narkotik polisi anne yağlı boya tablosunu Narkotik Şube ekiplerine armağan ettiler.
Bu anlamlı buluşmanın kahramanı Narkotik Şube biriminde görevli Narkotik Köpeği Arven İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akça ve kursiyerlerin ilgi odağı oldu.
Uyuşturucu madde ve Madde bağımlılığı nedir? Uyuşturucuya başlama nedenleri, bağımlılık döngüsü bağımlı olunmadan kullanımının fark edilmesi ve erken müdahale de neler yapılır? Gibi konu başlıklarının ele alındığı el broşüründe narkotik suçlarla mücadelenin önemine dikkat çekilerek “En iyi narkotik polisinin anne” dir dediler.