Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İSKENDERUN GSB PERSONELLERİNDEN DAVRANIŞSAL

İSKENDERUN GSB PERSONELLERİNDEN DAVRANIŞSAL BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü personelleri tarafından, bağımlılıkla mücadele yöntemleri ile suçlu davranışa iten etkenler mücadele yöntemleri ile ilgili İskenderun Adliyesi Binası konferans salonunda farkındalık eğitimi verildi.

Denetimli Serbestlik Hizmetleri İşbirliği ile İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü personelleri Elif Uğur, Mehmet Tekbaş ve Kürşat Ural tarafından İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü sportif etkinliklere yönelik bilgilendirme ve faaliyet programı yapıldı.

Yapılan sunumda denetimli serbestlik durumundaki kişilerin İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü sportif faaliyetlerine yönelikte bilgilendirmelerde bulunularak sportif faaliyetlerden yaralanarak yaşamlarını sürdürmek konusunda bilgilendirmede bulunuldu.

Düzenlenen seminere yoğun bir ilgi olurken, bu sunum ile kişiyi bağımlılığa sürükleyen olumsuz davranış ve alışkanlıkların, risklere karşı farkındalıklarını arttırmak, devamında da bu risklerle baş etme becerilerini geliştirmek, sağlıklı bir birey olarak yaşamlarını sürdürmek konusunda bilinçlendirme amaçlı yapıldığı belirtildi.