Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

Samandağ Belediyesi Öğretmenler günü

Samandağ Belediyesi Öğretmenler günü dolayısıyla Samandağ Belediyesi Suna Polat Gençlik Merkezi’nde eşsiz bir müzik dinletisi gerçekleştirecek.

Eğitime verdiği desteklerle sıkça gündeme gelen Samandağ Belediyesi, çok önemli bir görevi ifa eden eğitimciler için de çok anlamlı bir etkinliğe hazırlanıyor.

İlçeye yeni eğitim yuvaları kazandırmak için yoğun çaba sarf eden Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 23 Kasım Perşembe günü saat: 17:00’de gerçekleştirilecek müzik dinletisine tüm vatandaşları davet etti.

Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “ Öğretmenlik çok kıymetli ve değerli bir meslektir. Samandağ Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı eğitim için seferber ettik. İlçemize çok sayıda eğitim yuvası kazandırdık ve yenilerinin yapılması için de girişimlerimiz devam ediyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 23 Kasım Perşembe günü Samandağ Belediyesi Suna Polat Gençlik Merkezi’mizde gerçekleştireceğimiz müzik dinletisine tüm halkımız davetlidir. Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için emek veren tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, günlerini kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.