Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖKPINAR ZEYTİNDALI’NDAN ENGELLERİ KALDIRAN HAREKET

Hatay Arsuz’da faaliyet gösteren

Hatay Arsuz’da faaliyet gösteren bölgenin en aktif sivil toplum kuruluşlarından Gökpınar Zeytindalı Derneği, Gökmeydan Rehabilitasyon Merkezi’ne engelli öğrencilerin ihtiyaçlarını giderecek malzeme bağışında bulundu.

Gökpınar Zeytindalı Derneği Başkanı Yusuf Gökpınar’ın ilettiği engelli öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik malzemeler arasında tekerlekli sandalye, walker ve koltukları, hasta bezi ve sedyeleri Gökmeydan Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Tuğba Kara’ya teslim edildi.

Yıllardır bölgede ihtiyacı hissedilen her konuda projelere destek verdiklerini belirten Dernek Başkanı Yusuf Gökpınar, engel durumu ne olursa olsun özel bireylerin ihtiyaçlarının giderilmesi için daha hassas davrandıklarını söyledi.

Kurum Müdürü Tuğba Kara da, her ne kadar devlet desteği ile eğitim faaliyetlerini yürütseler de, birçok öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığına vurgu yaparak, Gökpınar Zeytindalı Derneği’nin yaptığı bağışın çok anlamlı olduğunu belirterek Başkan Yusuf Gökpınar’ın şahsında dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür etti.