Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI ÖNTÜRK’TEN “10 KASIM” MESAJI

AK Parti Hatay İl

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk,  10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Öntürk, mesajında, Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 85. yılında saygıyla yâd ettiğini söyledi.

Öntürk, Bundan bir asır önce İstiklal Harbi’ni başlatarak Anadolu topraklarında milletimiz için yeni bir ufuk açan Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu milletin en önemli değerlerinden biri olduğunu ifade etti.

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk mesajında, şunları kaydetti:

Öntürk: “Aziz milletimizin ve tüm dünyanın takdirine mahzar olmuş liderin ilkeleriyle, yolumuzu aydınlatıyoruz. Atatürk’e ve Cumhuriyetimize yapılacak en büyük katkı, ülkemizin ve özelde Hatay’ımızın içinden geçtiği şu kritik dönemde birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize, özellikle de ilimizin yeniden ayağa kalkmasında ihya ve inşa süreciyle sıkı sıkıya sahip çıkmalıyız. Hep birlikte önce Hatay’ımızın bu cendereden güçlenerek çıkması, ardından da hedeflerine ulaşması için çalışmamız gerekiyor. Sağlam adımlarla ilerlemeyi ve eski günlerimize kavuşmak için gayretlerimizi sürdürüyoruz.” Dedi.

Türk milletine büyük bir miras bıraktığını vurgulayan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk: “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin bağımsızlık ve egemenlik mücadelesinde önderlik etmiş, çağdaş ve demokratik bir devletin temellerini atmış, İlkeleriyle Aydınlattığı Yolumuzda, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin Yüzyılına Damgamızı Vuruyoruz. AK Parti Hatay İl Başkanlığı olarak, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, ülkemizi daha ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Büyük önderimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.