Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HATAY EL BİRLİĞİ İLE AYAĞA KALKACAK

Hatay Valisi Mustafa Masatlı

Hatay Valisi Mustafa Masatlı öncülüğünde Cumhur İttifakı milletvekilleri, belediye başkanları ve yöneticileri Hatay’ı el birliğiyle ayağa kaldırmak için çalışıyor.
Daha önce ardı ardına bakanlara ziyaretlerde bulunan Vali Masatlı ve beraberindeki Hatay heyeti son olarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.
Ziyarette Vali Mustafa Masatlı’ya AK Parti Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Av. Abdulkadir Özel, Kemal Karahan, MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Başkanı Metin Taşçı ve AK Parti geçmiş dönem milletvekili Orhan Karasayar eşlik etti.

Hatay’ın Yeniden Ayağa Kalkması İçin Projeler Masaya Yatırıldı
Ziyarette yakın zamanda yapımı tamamlanarak 25 aileye teslim edilen köy evleri için Bakan Özhaseki’ye teşekkür eden heyet, Hatay’da yakın zamanda bitirilmesi planlanan köy evleri, imar çalışmaları, kentsel dönüşüm projeleri ve yerinde dönüşüm çalışmaları ile ilgili Bakan Özhaseki’ye brifing vererek fikir alışverişinde bulundu.
Hatay lobisinin Vali Masatlı öncülüğünde Hatay’ın ayağa kalkışını hızlandıracağı belirtilirken, Hatay için bu tür ziyaretlerin sıklıkla devam edeceği de ifade edildi.
Hatay Valiliği’nden ziyaretle ilgili yapılan açıklamada; “Valimiz Mustafa Masatlı, Milletvekillerimiz ve İl Başkanımız; Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Bey’i ziyaret etti. Ziyarette ilimizdeki imar çalışmaları, kentsel dönüşüm çalışmaları, yerinde dönüşüm çalışmaları, yapımı devam eden TOKİ Konutları ve Köy Evleri projeleri görüşüldü” denildi.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ise ziyaret hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımında şu görüşlere yer verdi; “ Hatay Valimiz Sayın Mustafa Masatlı, Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve MHP Antakya ilçe Başkanımız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Bey’i ziyaret ettik.
Sayın Bakanımız ile ilimizdeki imar çalışmaları, kentsel dönüşüm, yerinde dönüşüm çalışmaları, yapımı devam eden TOKİ Konutları ve Köy Evleri ile ilgili görüşme gerçekleştirdik.
Sayın Bakanımıza, Hatay ve Antakya’mıza gösterdiği yakın ilgi ve katkılarından ötürü çok teşekkür ediyorum.”