Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİN YER TAHSİSİ GÖRÜŞÜLDÜ

İTSO BAŞKANI LEVENT HAKKI

İTSO BAŞKANI LEVENT HAKKI YILMAZ, BELEN KAYMAKAMI MAHMUT SAMİ YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, 3.Grup Meclis ve meslek Komite üyeleri, Abdurrahman Bilgili ve Hasan Fehmi Keskin ile birlikte Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Belen Milli Emlak Şefi Cihan Durmuş’u ziyaret ettiler.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İskenderun ve Belen sınırları içerisinde Otobanın hemen üst kısmında yer alan arazilerin İskenderun Küçük Sanayi Sitesine yer tahsisi konuları görüşüldü.
İskenderun’a daha modern bir Sanayi Sitesinin kurulması için Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz’ün yoğun çaba sarf ettiğini ve her zaman yanlarında olduklarını belirten İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Bizler de oda olarak Sanayi Sitesinin taşınmasını ve daha modern tesislerde sanayi esnafımızın faaliyetlerde bulunmalarını temenni ediyor, bu konudaki çalışmaların hızlandırılması noktasında hareket ediyoruz ” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ise, İskenderun ve Belen sınırları içerisinde kurulması planlanan Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınması ve yer tahsisleri konusunda hem fikir olduklarını vurguladı.