Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN FATİH TOSYALI ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

İskenderun Belediye Başkanı Fatih


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da temaslarda bulundu.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a yapılması planlanan projeler ve devam eden çalışmalar ile ilgili Ankara’da verimli görüşmeler yaptıklarını söyledi.


Başkan Fatih Tosyalı, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, İl Başkanı Mehmet Öntürk, AK Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman ve Kemal Karahan ile birlikte Ankara’da yoğun bir görüşme trafiği gerçekleştirdi.


HERŞEY İSKENDERUN İÇİN
Belediye Başkanı Tosyalı, Hatay Valisi Mustafa Masatlı ve AK Parti Hatay Milletvekilleri; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu’nu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ve İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı ziyaret etti.


BAKANLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgi açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Sayın Bakanlarımız ile şehrimizde ve ilimizde devam eden ve planlanan projelerle ilgili görüşme gerçekleştirdik. Büyük afet sonrası çevre ve şehircilik alanında yapılan devam eden ve yapılması planlanan çalışmaları, ulaştırma altyapı ve haberleşme çalışmaları, elektrik iletim ve yatırımları, sağlık yatırımları, sportif yatırımlar ve değerli hemşerilerimize hizmet noktasında verimli görüşmeler gerçekleştirdik ”dedi.
DURMAK YOK HİZMETE DEVAM
Belediye Başkanı Tosyalı, “Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Bakanlarımıza, Değerli Valimize ve Kıymetli Hatay Milletvekillerimize ilimize ve İskenderun’umuza gösterdikleri yakın ilgi ve katkılarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Bölge milletvekillerimiz ve Bakanlarımız ile sürekli her zaman diyalog halinde olmayı sürdüreceğiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu