Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZEYTİN FESTİVALİ ÇOCUK ŞENLİĞİNE BURAK BİLA İMZASI

Erzin 30 Ağustos’ta Zaferi

Erzin 30 Ağustos’ta Zaferi Çocuk Şenliğiyle Kutlayacak
Erzin’in geleceği için kolları sıvayan Belediye Başkan Aday Adayı Burak Bila, ilçenin en değerli tarımsal zenginliğini yaşatmak için düzenlenen Zeytin Festivali Çocuk Şenliği’ne sponsor oldu.
Zeytin Festivali’ni Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık geleceğinin teminatı çocuklarla birlikte Zafer Coşkusu eşliğinde kutlamanın ayrı bir gurur kaynağı olduğuna vurgu yapan Burak Bila, Erzin’de yapılacak her eserin çocuklara hediye edileceğini söyledi.
Bila Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Bila, Erzin için yıllardır yaptığı sosyal sorumluluk projelerinin kapsamını büyüterek Büyük Taarruzun Yıldönümü 30 Ağustos Zafer Bayramında Gökdere Mesire Alanında 17.00’da başlayacak kutlamalarda bölge halkının coşkusuna ortak olacak.
Tiyatro Sanatçısı Aziz Öktem koordinasyonunda gerçekleşecek 7. Zeytin Festivali Çocuk Şenliğinde, onlarca sürpriz hediyeler ikramlar animasyon gösterileri ve konser etkinliği olacak.
Erzin Belediye Başkan Aday Adayı ve Bila Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Bila, festival etkinliklerini depremde yıkılmış Hatay’ın bir çok ilçesinde çocuklarla buluşturmayı planladığını belirterek, bölge halkını 30 Ağustos Zafer Bayramı 7. Zeytin Festivali Çocuk Şenliğine davet etti.