Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN FATİH TOSYALI, İGC’DE GÜVERCİNLİ PARKTA YAPILACAK ÇARŞI MERKEZİNİ DETAYLARIYLA ANLATTI

İskenderun’da Hayırsever Tosyalı Ailesi


İskenderun’da Hayırsever Tosyalı Ailesi tarafından şehir merkezindeki esnaflar için yaptırılacak olan çarşı merkezi ile ilgili sosyal medyada yapılan yanlış paylaşımlarla ilgili Belediye Başkanı Fatih Tosyalı açıklama yaptı.


İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Başkan Tosyalı, burada İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerine Tosyalı Ailesinin yaptığı çalışmaları görsellerle anlattı.
Gazeteciler Cemiyetinin daveti nedeniyle Başkan Diyap Atar’a teşekkür eden Belediye Başkanı Tosyalı, “Gazeteciler halkın gözü ve kulağıdır. Herkesin doğru bilgi aldığı bir yer olan gazeteciler cemiyeti olarak beni burada ağırladığınız için teşekkür ederiyorum. Son günlerde bazı sosyal medya platformlarından ve siyasi parti temsilcilerinin açıklamasında parkın işgal edildiğine dair açıklamalar yapıldı. Bunların tamamı yanlıştır. Ben size gerçek olanı fotoğraflarla anlatayım. Yeşil korunuyor, ağaç kesimi yok ve oturma alanlarını çoğaltıyoruz. Bugün ağaçların altına banklar yerleştirdik” dedi.
Başkan Tosyalı, Gazeteciler Cemiyeti binasında yönetim kurulu üyelerine Tosyalı ailesinin yapacağı çarşı iş merkezi projesini gösterirken “Bu çalışma birebir aynı. Sosyal tesisi de genişletiyoruz. Vatandaşımız orada daha konforlu, yazın serin kışın sıcak ortama kavuşacak” dedi.
Cemiyet binasından sonra gazetecilerle birlikte Güvercinli Parka giden Başkan Tosyalı, burada hem vatandaşlara projeyi gösterip durumu izah etti hem de gazetecilerin sorularını cevapladı.