Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKA ‘İSKENDERUN’ YOK!

Yıkıcı deprem felaketini yaşayan


Yıkıcı deprem felaketini yaşayan İskenderun’da, kentin değerlerini unutturmamak ve tanıtımını sağlamak için tişörtlerde anlamlı bir hatıra bırakan İşinsanı Yıldırım Alpay, İskenderun sevdasını tişörtlere taşıdı.
Cemnur tesislerinin işletmecisi, İşinsanı Yıldırım Alpay, İskenderunluluk ruhunu ve hatıralarını simgeleştirilmesini sağlamak adına kendi imkanlarıyla ‘İSKENDERUN’ yazılı tişört bastırdı.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerine üzerinde ‘İSKENDERUN’ yazılı tişört hediye eden Alpay, “İskenderun bizim sevdamız. Gençlerimiz, üzerlerinde başka ülkelerin şehir isimlerini taşıyan tişörtler giyiyor. Biz istiyoruz ki, İskenderunumuzu, kendi şehrimizi öne çıkaralım, tanıtalım. Gelecek kuşaklarla geçmişle arasındaki bağı güçlü tutalım. Şimdilik kendi imkanlarımla 2000 adet tişört bastırdık. İskenderunumuzun ismini farklı tasarımlarla öne çıkardık. Memleket sevdalılarına ücretsiz dağıtıyoruz. Bu kampanyamıza herkesin destek olmasını bekliyoruz” dedi.
“Başka İskenderun yok” vurgusu yapan İGC Başkanı Diyap Atar ise bu anlamlı tanıtım çalışmasından ötürü İşinsanı Yıldırım Alpay’a teşekkür ederek, “İskenderun’u her platformda öne çıkaran böylesine anlamlı çalışmaların yanındayız” dedi.