Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İGC BAŞKANI ATAR: 15 TEMMUZ’DA BİRLİK VE BERABERLİK ADINA KAHRAMANLIK MÜCADELESİ VERİLDİ

İGC BAŞKANI ATAR: 15

İGC BAŞKANI ATAR: 15 TEMMUZ’DA BİRLİK VE BERABERLİK ADINA KAHRAMANLIK MÜCADELESİ VERİLDİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, darbe girişiminin 15 Temmuz 2016’da yaşandığını anımsatarak “O gece halkımızın sokağa dökülmesi ile darbe girişimi başarısız olmuştur. Dedi ve “15 Temmuz’da birlik ve beraberlik adına kahramanlık mücadelesi verildi” dedi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve beraberliğine yapılmış bir saldırının geri püskürtüldüğü belirten Başkan Atar, “15 Temmuz gecesi, halkımız dik bir duruş sergilemiş ve devletin karşısında tutum sergileyenlere gereken ders vermiştir. Milletimizin bir daha esaret tehdidi ile karşı karşıya kalmaması için önümüzdeki süreçte de ülkesini seven her birey Devletimizin yanında yer alacak ve büyük ve güçlü Türkiye’nin devamını sağlayacak adımları atmaya devam edecektir” diye konuştu.
Ülkemiz üzerinde kötü emeller besleyenlerin düşüncelerinin daima ters tepeceğini vurgulayan İGC Başkanı Diyap Atar, Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünü anımsatarak “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” dedi.