Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜYELER BİLGİLENDİRİLİYOR!

İTSO Yönetimi KOSGEB Yetkilileri


İTSO Yönetimi KOSGEB Yetkilileri İle Birlikte Üyeleri Destekler Konusunda Bilgilendirmeye Devam Ediyor
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve KOSGEB Yetkilileri, üye ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis üyeleri ve KOSGEB yetkilileri, iş yerleri hasar gören Sanayi esnafı ve Kobileri, iş yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Nedim Şaban, Levent Çam, Yılmaz Çağan meclis üyesi Yüksel Cirdi, İTSO Üyeleri ve KOSGEB yetkilileri ile birlikte ziyarette yer aldılar.

Şehrimizde faaliyet gösteren ev ve iş yerleri depremde hasar gören üyeleri ziyaret eden İTSO Yönetimi ve KOSGEB üyeleri, destekler ile ilgili üyelere bilgiler verdiler.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Üye ziyaretlerine aralıksız devam ettiklerini belirterek, “Deprem sonrası ev ve iş yerleri hasar gören üyelerimizi ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyoruz. KOSGEB’in üyelerimize sağladıkları destekler konusunda bilgiler veriyoruz. Temennimiz, bu zorlu süreci atlatmak ve üyelerimize yardımcı olmaktır” dedi.

Bölgemizde yaşanan deprem felaketi sonrası ev ve iş yerleri hasar gören ve firmalara yönelik destek kredilerinin verilmeye başlandığı ve nasıl başvuru yapılabileceğini anlatan KOSGEB yetkilileri, Nace kodları uymaları halinde deprem sonrası iş yerleri hasar gören firmaların desteklerden faydalanabileceklerini belirttiler..