Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TEŞEKKÜRLER BELEN, TEŞEKKÜRLER HATAY, TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE…

Belen Belediye Başkanı İbrahim

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanlığı seçim zaferinin ardından, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vatandaşlarımızın yaptığı tercihle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a 5 yıl süreyle görev tevdi ederek, Türkiye Yüzyılı için büyük bir sorumluluk yükleyen ve vatandaşlık görevini yerine getirerek sandıklara giden kıymetli halkımıza, öncelikle teşekkürlerimi sunarım.

Bizler Cumhur İttifakı olarak omuz omuza girdiğimiz seçimlerin ardından büyük bir başarıya imza attığımız için çok mutluyuz. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin dik duruşu ve ileri görüşlülüğü bizlere ilham olmuş, seçim sürecinde durmadan vatandaşlarımızla bir araya gelerek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı projelerini vatandaşlarımıza aktarmaya çalıştık ve bunu da Rabbim’e şükürler olsun ki başardık.

Yaşadığımız büyük deprem felaketinin ardından depremzede illerimizi de siyasi malzeme yapan arkadaşlarımıza da Hatay’ımızda Cumhurbaşkanımızın 1. çıkması, çok güzel bir sonuç oldu.

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; “Öyle bir kazanacağız ki, kimse kaybetmeyecek” diyerek, seçim sonuçlarının 85 milyon vatandaşımıza, Türk Coğrafyasına ve İslam Âlemine, hayırlı olmasını diliyor, bu duygu ve düşüncelerle; Cumhur İttifakı İl Başkanlarına, İlçe Başkanlarına, Milletvekillerine, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına, Ülkü Ocaklarına, Meclis Üyelerimize, Yönetim Kurulu Üyelerine ve ismini sayamadığım tüm Cumhur İttifakı gönül dostlarıma teşekkürlerimi sunar, Cumhur İttifakı olarak ülkemiz adına aldığımız tüm sorumluluklarda başarılar dilerim. Rabbim yolumuzu açık eylesin.