Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO BAŞKANI YILMAZ, “EL BİRLİĞİ İLE BU ZORLU SÜRECİ ATLATACAĞIZ”

İskenderun Ticaret ve Sanayi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, depremden sonra ev ve iş yeri zarar gören üyeleri ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler.
6 Şubat tarihinde bölgemizde yaşanan deprem felaketi sonrası iş yerlerini açan ve faaliyetlerine başlayan üyeleri ziyaret eden İTSO yönetimi, bu zorlu sürecin üstesinden gelmek için el birliği ile çalıştıklarını ifade ettiler.


Meydana gelen deprem felaketinde ev ve iş yerlerinin yanı sıra aile yakınlarını kaybeden üyeleri ziyaret eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz açıklamasında; “Bu zorlu süreci hep beraber atlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Meydana gelen deprem felaketinde maalesef en yakın dostlarımızı kaybettik. Oda çalışanlarımız, meclis üyelerimiz başta olmak üzere üyelerimizin en yakın aile bireylerini kaybettiklerini derin bir üzüntü ile öğrendik. Her şeye rağmen hayat devam ediyor. İskenderun bu zorlu süreci atlatacaktır. Bölgemiz ekonomik yönden güçlü bir şehirdir. İTSO Yönetimi olarak üyelerimizin özellikle finansal sorunlarının çözümü noktasında çaba sarf ediyoruz. KOSGEB başta olmak üzere üyelerimize desteklerimiz devam ediyor. Meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybeden üyelerimiz ve yakınlarına Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz” dedi.


Meydana gelen deprem felaketi sonrası ev ve iş yerleri hasar gören ve iş yerlerini açan üyeler ise, İTSO Yönetimine gerçekleştirdikleri ziyaret ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiler.
Üye ziyaretlerinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu üyeleri Fuat Keser, Yılmaz Çağan, Hıdır Güneş, Genel Sekreter Figen Gül Dönmez yer aldı.