Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇALIŞKAN VE EKİBİNDEN İGC’YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk partisinden 4.


Cumhuriyet Halk partisinden 4. Sıra adayı Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik ve partililerle İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar yapılan çalışmalarda Milletvekili Adayı Necmettin Çalışkan’a başarılar diledi.


Millet ittifakının 4. sıra Milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, Basın halkımızın gözü kulağıdır. Bu konuda önemli fedakarlıklar yapıyorsunuz emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
14 Mayısta önemli bir seçim var. Herkesin kendini içinde bulacağı bir oluşum yapıldı. Bizlerde bu masada yerimi aldı. 15 Temmuz sonrasında oluşan yeni bir seçim sistemi nedeniyle artık siyası partilerin bir biriyle ittifak etmek zorunda bırakıldı. Bu nedenle artık bir siyası partinin değil tüm siyasi partilerin bir arada olarak çalışma zorunluluğu doğmuştur. Bu konuda çalışmalarımız ciddi anlamda devam ediyor. Bu iş birliği yeni değil daha önce siyasi parti liderlerinin görüşmeleri sürekli devam ediyordu. Bugün ise CHP listesi adı altında seçime giriyoruz. Ben de bu oluşumun CHP listesinden 4. Sıra adayı olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. İnanıyoruz ki seçim sonrasında bu ittifakın kazanacağı ve halkımızın yüzünün güleceği bir gün gelecektir dedi.