Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

60 GÖNÜLLÜ BERBER, KUAFÖR VE GÜZELLİK UZMANI 16 NİSAN’DA HATAY’DA

Hatay Büyükşehir Belediyesi, İyilik

Hatay Büyükşehir Belediyesi, İyilik Çemberim Derneği ile birlikte çadırkentte yaşayan vatandaşların kişisel bakım ihtiyaçlarını giderecek bir etkinlik düzenliyor.

Depremin en çok etkilediği illerden biri olan Hatay’da yaraların sarılması için birçok dernek ve kuruluşun destekleri ilk günden itibaren devam ediyor.

Gönüllülük esası üzerine devam eden yardımlar ile vatandaşların çeşitli ihtiyaçları giderilmeye çalışılıyor.
Depremin ardından bölgeye yardımlarda bulunan İyilik Çemberim Derneği bir kez daha, Hatay Büyükşehir Belediyesi koordinasyonuyla bir etkinlik düzenleyecek.

İyilik Çemberim Derneği’nin 16 Nisan’da Hatay Büyükşehir Belediyesinin koordinasyonuyla Mersin Büyükşehir Belediyesinin kurduğu çadırkentte düzenleyeceği organizasyonda vatandaşların kişisel bakım ihtiyaçları giderecek. Dernek tarafından getirilecek 60’a yakın gönüllü berber, kuaför ve güzellik uzmanı vatandaşların saç, sakal, cilt, el ve ayak bakımlarını yapacak.

Dernek çocukların da eğlenceli ve keyifli zaman geçirmesi için 10 kişilik palyaço ekibi ile bir etkinlik düzenleyecek. Çocuklara; pamuk şeker ve patlamış mısır ile oyuncak dağıtımı gerçekleştirilecek. Etkinlik, dernek gönüllüleri tarafından vatandaşlara hijyen ve giysi paketleri dağıtılmasının ardından iftar yemeği ile sona erecek.