Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO YÖNETİMİNDEN EDİP DEMİR-ÇELİK TESİSLERİNE ZİYARET

Mithat Ceritbinmez; “Bölgede Tercih


Mithat Ceritbinmez; “Bölgede Tercih Edilir Olmamız, Çalışma Azmimizi Arttırıyor”
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edip Demir-Çelik Tesislerini ziyaret ederek, Kurucuları Mithat Ceritbinmez, Metin Ceritbinmez ve yönetimine yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
İTSO Yönetimini, Nardüzü Tesislerinde ağırlayan Edip Metal Demir-Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez ziyarette, İTSO Yönetimine çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
“Sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sahip olduğumuz pazar payını her geçen yıl artırdıklarını belirten Ceritbinmez; “İTSO Yönetimine tesislerimize gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Sizleri ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Biz bu yatırımı yaklaşık üç yıl önce arsa alımı ile birlikte 5-6 ay boyunca da proje üzerinde çalışarak gerçekleştirdik. Bölgemizde, İskenderun, Belen, Arsuz, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağ olmak üzere çevre ilçelerimizin çelik ihtiyacını karşılıyoruz.
Edip Demir-Çelik olarak çelik servis merkezi anlamında bünyesinde her türlü yassı mamülü bulunduran bir tesis kurduk. Tesisimizde her türlü siyah, galvaniz renkli, saç, boru profil başta olmak üzere sanayi alanında kullanılan tüm çelik mamullerini bulunduruyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırma adına hızlı hareket ediyoruz. Bizim pazar hedefimiz daha çok bölgemizi kapsıyor. Günden güne ilginin artması bizim de çalışma şevkimizi arttırıyor ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığı ile bölgemizde tercih edilir bir firma haline geldik. Tekrar hoş geldiniz” dedi.


İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise ziyarette yaptığı konuşmasında; “Yeni tesisiniz hayırlı olsun. Çok modern bir tesis olmuş. Bölgenin çelik ihtiyacında aranan firma olmanız da çok önemli. Kaliteli ürünler üreterek bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katma değer sağlayan sizleri ziyaret etmek ve hayırlı olsun demek için buradayız. Bölgemizin sayılı firmalarından birisiniz. İTSO olarak her fırsatta üyelerimizi ziyaret ediyor, sorunlarını yerinde dinliyor, çözüm yolları arıyoruz ve bu sorunları en yetkili mercilere ileterek, çözümler üretiyoruz. İTSO Yönetimi olarak her zaman yanınızdayız” dedi.


Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Edip Demir-Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez, İTSO Yönetimine tesisleri gezdirdi ve çalışmalar hakkında teknik bilgiler verdi.
Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Nedim Şaban, Fuat Keser, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, Meclis üyesi Çağrı Aytaş, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, On Fil Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yılmaz yer aldı.