Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VATANDAŞLARIMIZIN HER İHTİYAÇLARINDA YANINDAYIZ!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal, AK Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ile birlikte, Denizciler Mahallesi’nde yapımı devam eden Tosyalı Özel Eğitim Okulu’nu, hizmete açılan Çok Amaçlı Salon ve Kapalı Spor Salonu’nu, Sakarya’da özellikle çocukların eğitim gördüğü Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ile son hızla yapımı süren Ziraat Park Projesi çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Fatih Tosyalı, “Bütün çalışmalarımızı insan ve hizmet odaklı bir anlayışla sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza kaliteli bir hizmet sunmak ve mahallelerimizin refah seviyesini yükseltmek adına tüm ekip arkadaşlarımızla özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın her ihtiyaçlarında yanındayız” diye konuştu.

Milletvekilleri Özel ve Çelik ise, “Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı ile işbirliği içerisinde, el ele vererek ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal da, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya İskenderun’da yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti.