Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN TOSYALI’YA “YILIN BELEDİYE BAŞKANI” ÖDÜLÜ

Gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, ürettiği
Gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, ürettiği özgün ve insan odaklı projelerle dikkat çeken İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal belediyecilik anlamında da örnek teşkil ediyor.
İnsanlık Dergisi tarafından İstanbul’da bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “İnsanlık Ödülleri” törenine katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, Belediye olarak yapmış olduğu insan odaklı çalışmalardan dolayı “Yılın Belediye Başkanı “ödülü takdim edildi.
İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORUZ
Törende bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisini bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederek,”İstanbul’daki törene siyaset, iş, sanat ve medya dünyasının saygın isimleri ile birlikte katıldık. Törende, Belediye olarak yapmış olduğumuz insan odaklı çalışmalardan dolayı “Yılın Belediye Başkanı” ödülünü aldık. Bu vesileyle bizlere bu güzel ve anlamlı ödülü layık gören İnsanlık Dergisine teşekkür ediyorum “dedi.
İNSANLIK ADINA YAPILAN ÇALIŞMALARI ÖNEMSİYORUZ
Başkan Tosyalı, “İskenderun barış, kardeşlik ve huzur kentidir. Bizler de bu anlayış çerçevesinde kimseyi ayırt etmeden herkese eşit veriyoruz. Vatandaşlarımızı iyi günde kötü günde yalnız bırakmıyoruz. Halkımızla her daim iç içeyiz. Kentte yaşlılara, gençlere, çocuklara, hasta ve bakıma muhtaç insanlara, engelli kardeşlerimize her zaman destek oluyoruz. İnsanlık adına iyilik adına yapılan çalışmaları önemsiyoruz. Değerli Hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.