Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DAHA YEŞİL BİR TÜRKİYE İÇİN..

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği, Orman İşletme Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, “Dikili bir Fidanınız olsun” etkinliğine katıldı. Etkinliğe katılanlar daha yeşil bir doğa için fidan diktiler.

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı, “Dikili bir Fidanınız olsun” etkinliği sonrasında yaptığı değerlendirmede; “Orman İşletme ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün düzenlediği etkinliğe katıldık. Ektiğimiz fidanların toprakla buluşması ve gün geçtikçe büyümesi bizleri mutlu edecektir. Doğayı seviyoruz. Yeşili koruyoruz mantığı ile hareket ediyoruz. Bu etkinliği düzenleyen katkısı olan herkesi kutluyoruz. Daha yeşil bir Türkiye dileğimiz ektiğimiz fidanlarla yeşerecek.” Dedi.

Orman İşletme Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen etkinliğe Aile ve Sosyal Politikalar İskenderun İlçe Müdürü Yılmaz Balaman, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı  Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı  Abdulkerim Güven, İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Yıldırım, Kurum Müdürleri, STK temsilcileri, çocuklar, aileler, gençler katıldı.