Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN KUTLU’DAN POLİS HAFTASI MESAJI

CHP Antakya İlçe Başkanı

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, 10 Nisan Polis Teşkilatının Kuruluş Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kutlu mesajında, Milli ve evrensel değerleri özümseyerek üstlendiği bu zor görevi her şart altında başarıyla sürdürdüğünü belirterek şu ifadelerde bulundu:
“Vatandaşların konumu ve statüleri ne olursa olsun yasalara aykırı davranan, suç işleyen ya da suç işlediğine dair hakkında kuvvetli şüphe bulunan kişilere karşı verdiği dürüst mücadele taktire şayandır.
10 Nisan Polis Günü Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Emniyet Teşkilatımız suç ve suç odakları ile girmiş olduğu çetin mücadelelerde göstermiş olduğu üstün gayret ve istikrarlı çalışmalarıyla, Milletimizin büyük takdirini kazanmıştır.
Bu anlamlı günde, İlçemizde ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını takdirle selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum”