Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN GÜVEN’E İGC YÖNETİMİNDEN ZİYARET

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkan

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve Yönetimi, Arsuz Belediye Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret etti.
İGC Başkanı Diyap Atar ve beraberinde Yönetim Kurulu üyesi Serpil Korkmaz, Başkan Yardımcısı Gökhan Gökpınar, Genel Sekreter Cuma Keseroğlu ve ile birlikte Başkan Güven’i makamında ziyaret ederek Arsuz’da geleneksel Bahar şenlikleri ve Bahar Bayramı etkinlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.


İGC olarak yapılan çalışmalarda Başkan Asaf Güven’e desteklerini esirgemeyeceklerini ifade eden Başkan Diyap Atar, “Geleneklerimiz ve bayramlarımızla Arsuz’un ve Hatay’ın güzelliklerini koruyacağız” mesajı verdi.
‘6. Geleneksel Bahar Bayramının bu yıl geçen yıllara oranla kapsamlı olarak birçok etkinliklerle kutlandığını belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, gelecek yıllarda daha koordineli ve katımlı yüksek bir performans sergilemek üzere sivil toplum kuruluşları, kurumlar ve halkla bütünlük arz eden kutlamalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Pandemi dolayısıyla ara verildiğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, yerelde geleneksel bayram ve etkinlikleri önemsediklerini belirterek Ğiyt Sabatağş, yani Rumi 17 Martta kutladığımız geleneksel bir bayramımızın başlangıcı Akçalı olurken, Çetillik’te de Evvel Nisen geleneğimiz var. Arsuz’da gelenek ve göreneklerimize sahip çıkıyoruz ve çıkmayı da sürdüreceğiz” dedi. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, gazetecilerin destek ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirmesinin ardından makam odasında günün anısına objektiflere poz verildi.