Tosyalı’dan trafik yön değişikliği müjdesi…

İskenderunlu hemşehrilerine müjdeli haber olarak duyuran Belediye Başkanı Fatih Tosyalı “Yapılan inceleme ve kontroller sonrası talebimiz üzerine bazı önemli arter ve caddelerimizin yeni yön planlaması bugün yapılan UKOME toplantısında görüşülerek oybirliğiyle kabul edilmiştir. Her şey değerli vatandaşlarımızın rahatlığı, konforu ve huzuru için” dedi

UKOME toplantısında yapılan değişimi maddeler halinde kamuoyuna paylaşan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı şunları kaydetti: “1. Ziya Gökalp Caddesi mevcut tek yön, çift yön olarak kararı alınacak. (Fener Caddesi ile 152 Sokak arası) 2. Mithatpaşa Caddesi mevcut tek yön, Çift yön olarak kararı alınacak. (Fener Caddesi ile 152 Sokak arası) 3.Şht.J.Tğmn.Cevdet Çiftçi Caddesi mevcut tek yön, Çift yön olarak kararı alınacak.(Fener Caddesi ile Kanatlı Caddesi arası) Battı çıktıya giriş yapıldıktan sonra, yönleri değişecek yerler; (ihale süreci tamamlandı, inşaatın çok yakında sonuçlandırılarak hizmete alınması bekleniyor.)

1.Ulucami Caddesi, 2.Şehitpamir Caddesi, 3.Namık Kemal Caddesi, 4.Kanatlı Caddesi, 5.Şht.Uzm.Çvş.Mustafa Mercanoğlu Caddesi.

Aynı kalacak yerler; 1.Raif Paşa Caddesi, 2.Şht.Polis Murat Kaya Caddesi 3.5 Temmuz Caddesi, 4. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, 5. Şht.Oğuz Yener Caddesi, 6. Ziya Gökalp Caddesi, 7.Mithatpaşa Caddesi, 8.Yavuz Sultan Selim Caddesi, 9.Osman Gazi Caddesi, 10.Şht.Yalçın Aydın Caddesi. Bir önceki UKOMEde değişen yer; 1.512 sokak(Konservatuvar önü)”