Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Fatih Tosyalı,Ankara’da Hatay Milletvekillerini Ziyaret Etti

Fatih Tosyalı, halka hizmet

Fatih Tosyalı, halka hizmet noktasında Hatay Milletvekilleri ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halka hizmet noktasında Hatay Milletvekilleri ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.
Ankara’da bir dizi ziyaret ve programlara katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti, CHP ve MHP Hatay Milletvekillerine ziyaretlerde bulundu.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı,” Ankara’daki çalışma ziyaretlerimize kıymetli Hatay Milletvekillerimiz ile devam ettik. Önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunulduk. Hepimizin amacı kıymetli halkımıza hizmet etmektir. İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun tüm kesimine büyük görevler düşüyor. “dedi.
Başkan Fatih Tosyalı,” Görüşmelerimiz ve ziyaretlerimiz son derece verimli geçti. El birliği içerisinde gerek kentimizde gerek bölgemizde faydalı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Ankara temaslarımız boyunca gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden dolayı milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonrada bölge halkına en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.