BOZUK YOL VE KALDIRIM KALMAYACAK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir merkezinde devam eden yol düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Kent genelinde bozuk yol ve kaldırım bırakmayacaklarını kaydeden Başkan Tosyalı, halka iyi hizmet verme gayreti içerisinde olduklarını vurguladı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Yolarımızı kaldırımlarımızı, sokaklarımızı güzel bir görüntüye kavuşturmanın gayreti içerisindeyiz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz özveri ile çalışıp işleri kısa zamanda bitirmeye çalışıyorlar. Bu sebeple öncelikli olarak işçilerimize ve çalışmalar sırasında bizlere anlayışlı davranan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

HASTANE YOLUNA BAKIM

İskenderun Belediyesi’nin mahallelerine yaptıkları asfaltlama çalışmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise; “İskenderun belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı’ya teşekkür ediyoruz. Özellikle yeni devlet hastanesi civarındaki yollarda sıkıntı vardı. Bu bölgedeki trafik yoğunluğu sorunumuz yapılan yol çalışmaları en aza indi. Çalışmaların tamamlanması ulaşım daha düzgün, daha kolay ve daha güvenli bir biçimde sağlanacak. Hastaneye ulaşım trafik açından daha düzgün ve kullanışlı hale geliyor ” şeklinde görüş beyan ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>