Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN FATİH TOSYALI İLK İFTARINI İSKELEDE VATANDAŞLARLA AÇTI.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ise ilk iftarını vatandaşlarla birlikte anıt alanının arkasındaki iskelede vatandaşlarla birlikte açtı.

İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırsever Tosyalı ailesi tarafından sahilde bulunan iskelede yüzlerce kişi iftar sofrasında buluşarak iftarını açma heyecanını yaşadı.

Her yıl geleneksel hale gelen iskelede iftar programına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, İskenderun Ticaret Odası Başkanı Levent Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kur’an okunarak, duaların edildiği iftar sofrasında ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlar aynı sofrada oruçlarını açmanın maneviyatını yaşadı.

Ramazan ayının manevi ikliminin doyasıya yaşandığı günler olması temennisinde bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Ramazan’ın ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Mübarek ramazan ayı hürmetine, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların son bulmasını, toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı mübarek ramazanın huzur ve bereket getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” şeklinde görüş beyan etti.