Madenli Marina Toplantısı Yapıldı

Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan Başkanlığında, Madenli Marina ve Yat Limanı, Su Sporları Merkezi yapımı ile ilgili koordinasyon toplantısı, İskenderun Deniz Ticaret Odası’nda yapıldı.

Toplantı öncesinde Vali Doğan ve beraberindeki heyet Madenli Mahallesine geçerek, marina ve su sporları merkezi yapılması planlanan balıkçı barınağında incelemelerde bulundu.

25 Nisan 2910 Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleşen toplantıda İlimiz Arsuz İlçesi Madenli Mahallesinde yapılması planlanan marina, yat limanı, su sporları merkezi ve Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferleri için Valiliğimizce yapılacak düzenleme ile tesisin yerleşim planı hakkında Vali Doğan’ın talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarda gelinen son nokta ile ilgili hususlar istişare edildi.

Madenli’deki incelemelere Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, İskenderun Kaymakamı Sayın İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Sayın Musa Sarı, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, İskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kemal Kutlu ve diğer yetkililer katıldı.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.