Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI ANKARA’DA.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,AK Parti tarafından düzenlenen 28’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’da bulunuyor.

Düzenlenen toplantı hakkında bilgiler veren Tosyalı, kampa AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyelerinin katıldığını belirtti.

Toplantıda çeşitli değerlendirmelerin yapılmakta olduğunu belirterek Tosyalı şöyle konuştu:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleşen 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na  katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Toplantımız Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yapımış olduğu açılış konuşması ile başladı.Cumhurbaşkanımız ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

28’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı kapsamında ayrıca Yerel Yönetimler Başkanlığı ile Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; ve genel başkan yardımcılarımız çeşitli sunumlar yapacak.Bizlerde Hatay İl Başkanımız kadın ve gençlik kollları il başkanımız ve ilçe belediye başkanı arkadaşlarımız ile birlikte toplantıya katıldık.Düzenlenen toplantımızın ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum”