CUMHUR İTTİFAKI’NIN DİNAMİK İSMİ İBRAHİM YAVUZ ÇALIŞTI,HAKKETTİ VE MAZBATAYI ALDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kentimizin başarılı işadamı İskenderun Belediye Meclis üyesi İbrahim Yavuz, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.
Geçtiğimiz dönem MHP meclis üyesi olarak muhalefet çalışmalarında ses getiren başarılara imza atan Yavuz, geride kalan seçim sürecinde cumhur ittifakına güç veren isimlerden biri oldu. 15 Temmuz döneminde Fetö yapılanmasının yok edilmesi için verdiği mücadeleyle de takdir toplayan MHP’li İbrahim Yavuz, vatan ve memleket sevdalısı kişiliğiyle ülke menfaatlerinin korunmasına yönelik çalışmalara tam destek verdi.
Bilindiği gibi, 31 mart seçim sürecinde Demokrat Parti’nin 30 bin oy almasına rağmen meclis oyları 19 binlerde kalmıştı. Cumhur İttifakı meclis üyesi adayı İbrahim Yavuz ve arkadaşlarının önceki meclis döneminde yapıcı muhalefet çalışmalarını seçmen sandıkta dikkate alarak meclis tercihlerinin bu yönde oluştuğu gözlendi. Yavuz’un önümüzdeki yeni meclis döneminde başarı çizgisini daha yukarılara taşıyacak sorumluluklar alması bekleniyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>