Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şahutoğlu; “Demir Çelik Müzesi’ni Kente Kazandıracağız”

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, kenti karış karış dolaşmaya devam ediyor. İskenderun Demir Çelik Sitesi’nde esnafları gezen ve evlere konuk olan Şahutoğlu, gördüğü ilgiden ötürü site sakinlerine teşekkür etti.
İlk olarak site çarşısındaki esnafları gezen Şahutoğlu, hayırlı kazançlar diledi. Daha sonra evlere konuk olan Şahutoğlu, hedef ve projelerini anlatırken, hane halkının da öneri ve taleplerini dinledi.
Demir çelik’in İskenderun için çok büyük önem taşıdığını ifade eden Şahutoğlu, bundan yola çıkarak bir ‘Demir Çelik Müzesi’ni kente kazandırmak istediklerini söyledi. Demirin element halinden son haline kadar geçirdiği evrelerin anlatıldığı, demir ve çelik ile ilgili her şeyin yer alacağı bir müze projelerinin olduğunu kaydeden Şahutoğlu; “Sosyal Demokrat Halkçı belediyeciliğin insana dokunan, insanın ihtiyaçlarını önceleyerek, hiç kimseyi ötekileştirmeyen, ayrıştırmayan, kimseyi halkanın dışında tutmayan, herkese sahip çıkan, herkesi kucaklayan, sevgi, kardeşlik, barış dilini kullanan, bulunduğu sosyal yaşam alanında kentte birliği, beraberliği, kardeşliği, huzuru temel amaç edinen yönetim anlayışını İskenderun’a da hakim kılacağız” dedi.