Eczacı Teknisyenleri Geleneksel Gecede Buluştu…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği’nin geleneksel hale getirdiği dayanışma gecesi, üyeler, meslektaşlar ile sevenlerini keyifli ve nezih bir ortamda buluşturdu.

İsa Taş Düğün salonunda gerçekleşen geceye Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkanı Adayı Dr. Yılma Şahutoğlu, Meclis üyesi adayları, Partisinin ilçe Teşkilatı da ilgi gösterdi.

 

Çok sayıda sağlıkçı, eczacı, eczacı teknisyeni, aileleri esnaf oda başkanları yönetimlerinin de katıldığı gecenin açılış konuşmasını yapan İskenderun Eczacı Teknisyenleri Dernek Başkanı Cemal Çelik, bu buluşmaları geleneksel hale getirdiklerini söyledi.

 

Destek olan ve kırmayıp buraya katılan herkese yönetim kurulum adına çok teşekkür eden Başkan Çelik “Biliyorsunuz eczacı çalışanları olarak geçmiş yıllarda hiçbir sıfatımız yoktu. Ancak yapılan yoğun mücadele ve çalışmalar neticesinde yasalaşan eczacı teknisyenliği birçok haktan yararlanmaya başladı” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>