HOŞ GELDİN MİNİK CAN PROJESİ YENİ YILDA DA DEVAM EDECEK..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Hoş Geldin Minikcan” projesinin yeni yılda da devam edeceğini belirtti.

İskenderun Belediyesi tarafından 2014 yılında hayata geçirilen ve her yıl devam ettirilen “Hoş Geldin Bebek” projesiyle dünyaya gelen bebeklerin ilk ihtiyacı karşılanıyor.

Başkan Seyfi Dingil’in talimatları ile sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında hayata geçirilen ve kentte ilk olma özelliği taşıyan “Hoş Geldin Bebek” projesi, aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirterek,”Kültür Müdürlüğümüze bağlı ekipler ilçede ailelere içerisinde yeni doğan bebeklerin tüm ihtiyaçlarını barındıran “Hoş geldin bebek” seti hediye ediyor. Yeni doğum yapan anneler, öncelikle ekiplerimiz tarafından ziyaret edildikten sonra içinde biberondan emziğe kadar bebek ihtiyacını karşılayacak birçok malzeme annelere ücretsiz olarak veriliyor ”şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>