BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yeni yılda da eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, Kocatepe Mahallesi Alparslan Ortaokulu bahçesinde bankaların, kamelyaların ve spor alanlarının bakım onarım çalışmasını gerçekleştirdiğini belirtti.

EĞİTİME TAM DESTEK

Her zaman olduğu gibi eğitim faaliyetlerine ve okullara destek olmaya devam ettiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,”Okullarımızı her zaman sıklıkla ziyaret ediyor ve sorunlarını yerinde dinliyoruz. Okullarımızın her sorununu anında çözmeye belediyemizin imkânları ölçüsünde gayret ediyoruz. Öğrencilerin fiziki ortamları derslerini olumlu etkilemektedir. İskenderun Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan okullarda genel temizlik, bahçe ve çevre temizliği, spor sahalarının bakım ve onarım gibi çalışmalar yerine getirdik” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Başkan Seyfi Dingil,”Şimdi yapılan bu düzenlemelerle okul çok güzel bir hale geldi. Okulumuzun bahçe ve çevre düzenlemesini bitirdik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı, temiz bir ortamda eğitim almaları çok önemli. Okullarımızı modern bir görünüme getirerek, çocuklarımızın daha kaliteli bir öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu. 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>