Şehidimiz Memleketine Uğurlandı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Afrin Tel Rıfat Bölgesinde 13 Aralık 2018 Perşembe günü terör örgütü tarafından açılan taciz atışı sonucu şehit olan Topçu Üsteğmen Muhammed Ali Kalo’nun naaşı, Hatay Havalimanından memleketine uğurlandı.

14 Aralık 2018 Cuma günü saat 10.00’da Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan, 39. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Alpaslan Kılınç,2. Hudut Alay Komutanı Albay Ahmet Gürbüz, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Vali Yardımcıları Nursal Çakıroğlu, Şenol Bozacıoğlu, Orhan Aktürk, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin ile İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve silah arkadaşlarının katılımı ile düzenlenen törenle Şehit Üsteğmen Muhammed Ali Kalo, Hatay Havalimanından İstanbul’a uğurlandı.

28 yaşında ve evli olan Şehit Üsteğmen Muhammed Ali Kalo’nun henüz çocuğu bulunmuyordu. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve milletimize sabır ve başsağlığı dileriz.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>