Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“KARDEŞİNLE PAYLAŞ” PROJESİ İLE 9 BİN 911 İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞILDI

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik başlattığı yardım projesi olan “ Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” için tüm hayırseverleri destek vermeye davet ediyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “ Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile başlattığı yardım projesi Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş için hayırseverlerin desteklerini bekliyor. Veren elin, alan eli görmediği hayırseverlerin bağışlamış olduğu giysi, oyuncak, ayakkabı, çanta, beyaz eşya, yatak, yorgan, yastık gibi her türlü eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı projeye talepler de çığ gibi büyüyor. Bugüne dek 9 Bin 911 ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşan proje gördüğü ilgi doğrultusunda günden güne büyüyor.

Yaklaşan kış mevsimi öncesinde daha çok vatandaşa yardım elini uzatabilmek, evlerimizde belki de hiç kullanmadığımız ya da az kullandığımız eşyalarımızı, ihtiyaç duyan kardeşlerimize ulaştırabilmek için tüm hayırseverlerimizi bu anlamlı projeye destek vermeye davet ediyoruz.

Projeye destek vermek isteyen Hayırseverlerimiz 0326 213 16 15 numaralı telefondan ilgili birimimizle görüşebilirler. ”

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamanın devamında hayırseverlerin evlerinden özel kurye ile yardımlar alınmak suretiyle hizmet verildiği, destek vermek isteyenlerin Antakya Belediyesi Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesi ekibinden, halkla ilişkiler biriminden proje hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekleri bildirildi.