İSKENDERUN BELEDİYESİ İLE TÜGVA/HATAY “ANNELİK PSİKOLOJİSİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)Annelik Psikolojisi Konulu seminer düzenliyor.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, toplumun her kesimine yönelik paneller ve seminerler düzenlemeye devam ettiklerini belirtti.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Düzenlenen seminere tüm vatandaşların davetli olduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar farklı sivil toplum kuruluşları ortak etkinlikler, ortak organizasyonlar ve konferanslar düzenliyoruz. Konferansımız Modern Evler’de bulunan Mavi Çocuk Akademisinde 22/12/2018 Cumartesi günü saat 15:00’da düzenlenecektir. Düzenlenen konferansa tüm halkımız davetlidir.”dedi.

KONFERANSLAR DEVAM EDECEK

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Toplumda farkındalık oluşturmak adına buna benzer paneller, seminerler devam edecek. Konferansa konuşmacı olarak Psiko-Analist-Yazar Berin Tuncel katılacak. Konferansımızı Türkiye Eğitim Vakfı Hatay Kadın ve Aile koordinatörlüğü ile birlikte düzenliyoruz “şeklinde konuştu.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>