AK PARTİ ADAY ADAYLARI BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI VERDİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayları, kahvaltıda bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul un organize ettiği kahvaltı programına katılan aday adayları, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi, güç birliği oluşturdular.

Kahvaltıda konuşan AK Parti İskenderun İlçe Başkanvekili Pakize Ulutaş Kurtul, başarılı olmanın yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade etti.

Aday adayları hep bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, İskenderun’a hizmet için her kim aday olursa, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını önemle vurguladılar. Kahvaltı programına Belediye Başkan Aday Adayları

Bülent Özer,Fatih Tosyalı,Metin Çağlar,Erdal Keleş,Abdulkerim Güven,Ergün Gözüküçük,Lutfi Maraşlı,Nevzat Barak,Vedat Tosun,Ali Soylu,Amir Öncel,Mehmet Ergündüz katıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>