Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tayini çıkan Hatay Valisi Erdal Ata uğurlandı

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay’a veda etti.

Valilik avlusuna kendisini uğurlamaya gelenlere kısa bir veda konuşması yapan Vali Ata “Hatay hepinizin bildiği gibi hassasiyeti olan bir ilimiz. Farklı kültürlerin, farklı dinlerin, farklı mezheplerin bir arada barış ve huzur içinde yaşadığı bir kentimiz. Burada barış ve huzurun devam ettirilmesinde herkese önemli görevler düşüyor. Ülkenin birlik ve beraberliği her şeyden önemlidir. Bu kapıdan hizmet almak için giren vatandaşın kökeni, siyasi görüşü benim için hiç önemli olmadı. Asla böyle bir ayrım yapmadım. Bu 26 aylık süreçte bana verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal ediniz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Daha sonra Vali Ata, Valilik bahçesine kendisini uğurlamak için gelen protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve çalışanlar ile tek tek tokalaştıktan sonra gelenlerin alkışları eşliğinde ilimizden uğurlandı.