MHP’de YILDIRIM ALPAY’ın ziyareti kulislere hareket getirdi..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’un başarılı iş adamı Yıldırım Alpay MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt’u ziyaret etti.

Yıldırım Alpay’ın yerel seçim öncesi MHP’ye yaptığı bu ziyaret, “İskenderun Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı mı gündemde?” sorusunu akla getirdi.

Kulislerde bu ziyaretin ardından yapılan yorumlarda “Siyasette her zaman var olan, teşkilatçı ile öne çıkan Yıldırım Alpay’ın aday adaylığı yarışından sıyrılarak aday olması İskenderun’daki seçimlere ayrı bir boyut ve heyecan katabilir, MHP’nin İskenderun’daki sağlam duruşuna büyük katkı yapabilir” görüşleri ortaya atıldı. Genç ve dinamik bir siyasetçi çizgisinin yanında kentimizde başarılı bir işadamı kimliği ile de tanınan Yıldırım Alpay’ın henüz resmi boyut kazanmasa da İskenderun Belediye Başkanlığı’na aday adaylığının gündeme gelmesi özellikle MHP çevrelerinde hareketli ve heyecanlı bir bekleyişe neden oldu.

MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise parti binasında gerçekleşen bu ziyaretle ilgili olarak, “Eski ocak başkanlığımızı yapmış iş adamı Yıldırım Alpay ile yerel siyaseti konuştuk fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>