Medine Yağmur Yılmaz ve Eyüp Yılmaz Bölgemizi Ankara’da Başarıyla Temsil Etti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Bilişim Teknolojileri ve Yazılım öğretmenleri Eyüp Yılmaz ve Medine Yağmur Yılmaz Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne katıldılar. Türkiye genelinde seçilen 14 projeden biri olan “Birlikte Kodlayalım ve Web 2.0 Araçlarını Tanıyalım” adlı projenin sunumunu gerçekleştirdiler. Zirveye tüm büyük ilgi gören projede amaç: öğrencileri teknoloji bağımlılığından kurtarıp, teknolojiyi faydalı kullanmalarını sağlamak.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü yöneticileri yaptığı açıklamada, “Türkiye’den tek özel okul olarak katılma başarısı gösteren öğretmenlerimiz  okulumuzu başarıyla tanıttılar. Öğretmenlerimizi kutlar. Başarılarının devamını dileriz.” Dediler. Biz de Vatan Gazetesi olarak gençlere bu imkanı sağlayan ve onlarla gurur duyan ailelerini kutlarız.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>