İskenderun’da uyuşturucu operasyonu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Narkotik Suçlar kapsamında 02/11/2018 ile 16/11/2018 tarihleri arasında İskenderun’da 39 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 71 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı.

Söz konusu olaylar kapsamında, 10.228 gr. Esrar maddesi, 12 adet Captagon hap, 3 adet Uyuşturucu hap, 58 gr. Eroin maddesi, 3 gr. Metamfetamin maddesi ve uyuşturucu madde ticaretinden kazanıldığı değerlendirilen 440 TL para ele geçirildi.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edeceği öğrenildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>