İSKENDERUN’DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

.

 

 

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıldönümü dolayısıyla anıt alanında düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı.

Atatürk Anıt Alanı’nda düzenlenen çelenk sunma törenine İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, , İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe,siyasi partilerin ilçe başkanları, meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, askeri ve sivil erkân ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Törende ilk olarak İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ,İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe,İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Atatürk Anıtı’nda çelenk sundu.

Saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşımız okundu ve şanlı bayrağımız göndere çekildi.
Anıt alanındaki törenin sona ermesinin ardından Belediye Başkanı Seyfi Dingil törene katılanların ve halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>