BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’DEN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZEL’E ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bölge milletvekilleri ile halka hizmet noktasında sürekli görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’i TBMM’de ki makamında ziyaret etti.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaret ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Milletvekilimizle her zaman istişare halindeyiz. Bizlerin tek bir amacı var İskenderun halkına hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız ve milletvekillerimiz İskenderun’a halka hizmet noktasında sağ olsunlar hep bizlere destek oluyorlar. Hep birlikte İskenderun’u daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. Bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ” dedi.
HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise,”Genelde hükümetimiz, yerelde belediyemiz halka hizmet noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında Ankara’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti hükümetleri Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülke genelinde olduğu gibi tüm bölgede de önemli projelere imza atmıştır atmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.

Ziyarete Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’de katıldı.